SJMQ-1000Z Automatyczna Precyzyjna Maszyna Cięcia
Szczegóły produktu
Cechy produktu:
- Wspiera wiele metod cięcia, w tym cięcie wieloosiowe oraz ciągłe cięcie cienkich arkuszy.
- Przesuwne drzwi komory cięcia otwierają się i zamykają bez wysiłku, ułatwiając załadowanie próbek.
Główne parametry:
Model |
SJMQ-1000Z |
Metoda cięcia |
automatyczne zasilanie wrzecionem wzdłuż osi Y |
Prędkość wrzeciona |
500-3000r/min |
Elektrosilnik |
4kW |
Prędkość podawania |
0,1~100mm/min |
Koło odcinające |
Φ350×2,5×Φ32mm |
Stół do cięcia (XY) |
310×233mm, 10mm T-solt |
Podróż na osi Y |
188mm |
Ruch osi X |
120mm |
Ruch osi Z |
125mm |
Maksymalna wydajność cięcia |
okrągła Φ100mm kwadrat: 100×100mm |
Narzędzie zaciskowe |
Q450 wytrzymały Szybkozacisk, szczęka otwarta 105 mm, wysokość 60 mm |
Zasilacz |
380V, 50Hz |
Wymiary |
1205×900×1750mm |
Masa netto |
1000kg |
Pojemność zbiornika wodnego |
80L |
Przepływ pompy |
67L/min |
Wymiary zbiornika wodnego |
610×550×590mm |
Waga zbiornika wodnego |
60 kg |
Lista rzeczy do spakowania:
NIE. |
NAZWA |
Q'ty |
NIE. |
NAZWA |
Q'ty |
1 |
Korpus maszyny |
1 |
Klucz nasadowy 24mm |
Zbiornik wodny |
Rura wlotowa φ3/4 cala |
Cuter Wheel φ350×2.5×φ32mm |
2 |
Rura wylotowa φ2 cala |
Płyn tnący 3kg |
2 |
Rura wydechowa |
klucz 46#,41# |
Podręcznik |
Wewnętrzny klucz sześciokątny 6mm, 8mm |