Automatyczna maszyna szlifierska SMPJZ-350
Szczegóły produktu
Funkcje:
Dzięki automatycznej funkcji blokowania głowicy szlifierskiej działanie jest bezpieczne i wygodne.
Parametry techniczne:
Model |
SMPJZ-350 |
Tarcza szlifierska |
350mm, 80# lub 120# |
Prędkość dysku |
Prędkość bezstopniowa 50~1000 obr./min |
Kierunek obrotu dysku |
zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
Elektrosilnik dyskowy |
Silnik serwo, 220V, 1,5kW |
Elektrosilnik głowicy |
Silnik serwo, 220V, 750W |
Prędkość głowicy |
Prędkość bezstopniowa 20~120r/min |
Zestaw czasowy |
0~99min |
Ilość do przechowywania próbki. |
6 PC |
Specyfikacja uchwytu na próbki |
Φ25mm, Φ30mm, Φ40mm (wybierz jedno) lub specyfikacja dostosowana |
Metoda ciśnienia |
Ciśnienie centralne |
Siła centralnego ciśnienia |
0~160N |
Sterowanie i wyświetlanie |
7-calowy ekran dotykowy LCD |
Zasilacz |
220V, 50Hz, 8A |
Wymiary |
800×800×760mm |
Masa netto |
96 kg |
Lista pakowania:
Nie. |
Nazwa |
Qty |
Nie. |
Nazwa |
Qty |
1 |
Korpus maszyny |
1 |
Sitko filtracyjne wlotu wody |
Głowica szlifierska |
Rura powietrznaφ6mm |
Uchwyt na próbki |
Kabel podłączający głowicę |
2 |
Tablica pozioma |
Filtr powietrza |
Tarcza szlifierska φ350mm |
Wewnętrzny klucz sześciokątny 2/3/5/6mm |
Rura wlotowa |
Instrukcja obsługi |
Rura wylotowa Φ32mm |